Har du eit hasteoppdrag?
Close
Firdavegen 16, 6800 FØRDE
Mandag - Fredag 08.00 - 16.00

Tilsette

Administrasjon:

Tom Stian Sønnervik

Dagleg leiar og Installatør
Telefon: 982 93 990
E-post: tom@vestlandgruppen.no

Anne-Karin Stubhaug

Rekneskap- og kontormedarbeidar
Telefon: 473 03 839
E-post: anne-karin@vestlandgruppen.no

Sissel Fonn Sårheim

Kontormedarbeidar
Telefon: 57726360
E-post: sissel@vestlandgruppen.no

Elektro Førde:

Øystein Haugland

Avd. leiar og prosjektleiar
Telefon: 982 93 999
E-post: oystein@vestlandgruppen.no

Marianne Kvamme

Serviceleiar/elektrikar
Telefon: 970 56 993
E-post: marianne@vestlandgruppen.no

Kjetil Vie Løkeland

Elektrikar
Telefon: 975 52 317
E-post: kjetil@vestlandgruppen.no

Jan Vidar Årskaug

Elektrikar
Telefon: 982 93 998
E-post: janvidar@vestlandgruppen.no

Terje Alværvik

Elektrikar
Telefon: 982 93 997
E-post: terje@vestlandgruppen.no

Rune Kvarme

Elektrikar
Telefon: 982 93 992
E-post: rune@vestlandgruppen.no

Olai Gjesdal

Elektrikar/rørlegger
Telefon: 970 56 991
E-post: olai@vestlandgruppen.no

Petter Vaag

Elektrikar
Telefon: 982 93 996
E-post: petter@vestlandgruppen.no

Anbjørn Ringereide

Elektrikar
Telefon: 982 93 993
E-post: anbjorn@vestlandgruppen.no

Elias Rygg

Elektrikar
Telefon: 982 93 991
E-post: elias@vestlandgruppen.no

Norvald Leversund

Elektrikar
Telefon: 982 93 995
E-post: norvald@vestlandgruppen.no

Martin Fløtre Bøyum

Elektrikar
Telefon: 908 66 080
E-post: martin@vestlandgruppen.no

Hans Kristian Eldevik

Elektrikar
Telefon: 970 56 991
E-post: hans@vestlandgruppen.no

Erik Torvund

Elektrikar
Telefon: 970 56 995
E-post: erik@vestlandgruppen.no

Tarjei H. Kjeilen

Elektrikar
Telefon: 954 95 699
E-post: tarjei@vestlandgruppen.no

Ole Mathias Øvrebø

Lærling
Telefon: 970 56 999
E-post: ole@vestlandgruppen.no

Eirik Prestegård Igelkjøn

Lærling
Telefon: 970 56 997
E-post: eirik@vestlandgruppen.no

Gard Andreas Sandnes

Lærling
Telefon: 970 56 998
E-post: gard@vestlandgruppen.no

Elektro Jølster:

Svein Årdalsbakke

Avd.leiar og Installatør
Telefon: 91656540
E-post: svein@vestlandgruppen.no

Stian Årdalsbakke

Prosjektleiar
Telefon: 99273673
E-post: stian.aardalsbakke@vestlandgruppen.no

Dag Arne Veiteberg

Svakstraumsteknikar
Telefon: 91656541
E-post: dagarne@vestlandgruppen.no

Rainer Romøren

Elektrikar
Telefon: 91656546
E-post: rainer@vestlandgruppen.no

Rognald Eivind Nydal

Elektrikar
Telefon: 91656545
E-post: rognald@vestlandgruppen.no

Tony Østerbø Marifjæren

Elektrikar
Telefon: 47389347
E-post: tony@vestlandgruppen.no

Even Kongsvik Lien

Elektrikar
Telefon: 47688136
E-post: even@vestlandgruppen.no

Magnus Bø Kjøsnes

Lærling
Telefon: 95337248
E-post: magnus@vestlandgruppen.no

Samson Svoen Aasen

Lærling
Telefon: 95227915
E-post: samson@vestlandgruppen.no

Elektro Loen:

Stian Sæten

Prosjektleiar/elektrikar
Telefon: 982 93 994
E-post: stian@vestlandgruppen.no

Går du med tankar om å pusse opp?
Sjå utvalg av tenester for elektroavdelinga her