Tilsette

Administrasjon:

Tom Stian Sønnervik

Dagleg leiar og Installatør
Telefon: 982 93 990
E-post: tom@vestlandgruppen.no

Anne-Karin Stubhaug

Rekneskap- og kontormedarbeidar
Telefon: 473 03 839
E-post: anne-karin@vestlandgruppen.no

Sissel Fonn Sårheim

Kontormedarbeidar
Telefon: 57726360
E-post: sissel@vestlandgruppen.no

Rør Førde

Katrine B. Larsen

Avd.leiar og prosjektleiar
Telefon: 970 56 990
E-post: katrine@vestlandgruppen.no

Geir Lone

Prosjektleiar
Telefon: 416 36 364
E-post: geir@vestlandgruppen.no

Oddgeir Lyslo Bøe

Rørlegger
Telefon: 906 35 282
E-post: oddgeir@vestlandgruppen.no

Stephen Sæther

Rørlegger
Telefon: 970 56 994
E-post: stephen@vestlandgruppen.no

Smajo Pidic

Rørlegger
Telefon: 478 91 827

Olai Gjesdal

Rørlegger/elektrikar
Telefon: 970 56 991
E-post: olai@vestlandgruppen.no

Zaki Hassan Haile

Lærling
E-post: zaki@vestlandgruppen.no

Går du med tankar om å pusse opp badet?
Sjå utvalg av baderomsmøblar
dusjløysingar, blandebatteri, toalett m.m..